Выбор жанра
Силтная тахикардия после еды это термоневроз

Силтная тахикардия после еды это термоневроз

Телефонний довідник системи МОЗ:

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ


1.  ЛУЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛУКАРНЯ

43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Духневич Лариса Петрівна 5-12-02


2. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ  № 1 


43010, м.Луцьк

пр.Волі, 66а

Петрук Анатолій

Ананійович        ф.72-92-14

т.  3-40-98


3. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ № 2


43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Кравчук Ганна Іванівна  5-13-01


4. ЛУЦЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

ДЛЯ ДОРОСЛИХ  № 3 


430001, м.Луцьк

вул.Стефаника, 3а 

Цимбалюк

Степан Іванович         2-41-87


5. ЛУЦЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК


43005, м.Луцьк

вул.Г.Артемовського, 18

Загребельна

Ніна Іванівна            факс 3-44-44


6. ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ДІАГНОСТИЧНО-ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР  "МИСКУР"     


43024, м.Луцьк

пр.Відродження, 13

Колодій Ярослав Богданович 5-11-57


7. ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ"


430005, м.Луцьк

вул.Г.Артемовського, 18

Азімова

Людмила Георгіївна      3-40-15


8. ЛУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА


43024, м.Луцьк

вул.Чорновола, 1  

Бахолдіна

Світлана Насимівна      ф. 5-76-70


9. ЛУЦЬКА МІСЬКА

КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА


43010, м.Луцьк

пр.Волі, 10 

Кобись

Олександр Юхимович      ф. 4-15-41


10. СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ м.Луцька  

43007, м.Луцьк

вул.Привокзальна,13

Ващенюк

Ігор Степанович         ф.3-41-02


11. ЛУЦЬКА МІСЬКА ГОСПРОЗРАХУНКОВА ПОЛІКЛІНІКА


43020, м.Луцьк

пр.Відродження, 7 

Шейко Євген Павлович    5-14-32


12. ЛУЦЬКА МІСЬКА

ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Міськів

Олена Володимирівна     4-56-32


13. ЛУЦЬКА МІСЬКА ДЕЗІНФЕКЦІЙНА СТАНЦІЯ


43021, м.Луцьк

вул.Потапова, 10  

Сизоненко

Вадим Анатолійович      4-14-40


14. ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ


43005, м.Луцьк,

пр.Пр.Грушевського, 21  

Сидор Іван Миколайович        3-01-15

відділення експертизи тимчасової непрацездатності                 3-43-15

центр радіаційногозахисту

населення               3-45-24

стаціонарні відділення:

акушерсько-обсерваційне       3-03-51

анестезіології і реанімації         3-03-24

гастроентерологічне           3-38-69

ендокринологічне              3-40-80

інтервенційної радіології

і селективної хіміотерапії          3-23-48

кардіохірургічне              3-04-14

інвезивних методівлікуваня          3-23-17

неврологічне                        3-12-82

нефрологічне                  3-44-89

нейрохірургічне               3-02-71

офтальмологічне               3-13-23

ортопедо-травматологічне

і артрології                  3-04-94

пульмо логічне                3-11-05

ревматологічне                3-12-18

терапевтичне відділення

центру радіаційного

захисту населення            3-02-52

судинної хірургії       3-13-66

стоматологічної хірургії      3-05-54

торакальної хірургії    3-11-05

урологічне        3-11-50

хірургічне        3-03-12

лабораторія електро-фізіологічних досліджень серця          3-10-13

приймальне        3-22-50

зав. консультативною

поліклінікою            3-13-61

відділення в с.Боголюби

приймальне        9-39-14

кардіологічне           9-39-34

алергологічне

і імунологічне          9-39-34

гінекологічне           9-75-02

гематологічне           9-75-50

проктологічне           9-39-28

профпатологічне         9-39-29

лікувально-діагностичне 9-39-33


15. ОБЛАСНЕ ДИТЯЧЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ


43024, м.Луцьк,

пр.Відродження, 30

Ващилін Григорій

Володимирович             ф. 71-28-52


16. ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ


43024, м.Луцьк,

пр.Відродження, 30      

Руцький

Валерій Костянтинович  71-28-51

анестезіологічне № 1    5-62-48

анестезіологічне для новонароджених

та недоношених дітей № 2      5-82-21

неонатальний центр      5-40-41

анестезіологічне № 3

та екстракорпоральних

методів детоксикації    5-43-01

офтальмологічне         5-40-38

педіатричне № 1         5-81-17

педіатричне № 2         5-80-93

педіатричне № 3         5-52-61

ендокринологічний центр 5-80-93

ортопедо-травматологічне      5-44-01

гнійної хірургії        5-53-78

хірургічне        5-62-41

терапевтичне            5-55-38

неврологічне            5-52-58

консультативна п-ка:

завідуюча         5-40-90

керівник обласного

центру планування сім'ї

і репродукції людини    5-55-37

лікувально-діагностичні

відділення:

фізіотерапевтичне       5-55-37

променевої діагностики  5-83-17

цілодобовий

травматологічний пункт   5-83-17

Українсько-Американський

центр по запобіганню

врод­жених вад

розвитку у дітей        ф.77-17-22


17. ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ  №1


43008,  м.Луцьк

вул.Теремнівська, 98

Черниш

Олег Володимирович      ф. 5-03-91

стаціонарні відділення:

перше –                 5-03-67

друге –                 5-14-51

третє –                 5-01-12

четверте –        5-01-12

п'яте –                 5-03-67

шосте –                 5-14-52

сьоме –                 5-14-51

восьме –                5-02-52

дев'яте –               5-03-21

десяте –                5-36-91

одинадцяте –            5-14-52

консультативна п-ка     5-02-52


18. ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ  №2


45263, смт.Олика

Ківерцівського р-ну

вул.Замкова, 24

Лисюк Валентина

Кирилівна     (03365) 3-53-48

стаціонарні відділення:

перше –                 3-51-33

друге –                 3-53-79

третє –                 3-52-72

четверте –        3-51-80

п'яте –                 3-52-86

шосте –                 3-53-46

сьоме –                 3-53-90

восьме –                3-53-52

дев'яте –               3-51-42

десяте –                3-51-36


19. ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР


43023, м.Луцьк

вул.Карбишева, 2

Дацюк Микола

Євгенович        т/ф.  71-02-30

стаціонарні відділення:

наркологічне № 1        71-09-13

наркологічне № 2        71-03-34

наркологічне № 3        71-03-32

шкірно-венерологічне    71-03-20

консультативна п-ка       3-69-75


20. ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ


43001, м.Луцьк

вул.Шевченка, 30  

Гагаловський

Петро Миколайович 4-94-44


21. ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ

ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ


43001, м.Луцьк

вул.Стефаника, 3а 

Масікова

Тетяна Олександрівна    ф.72-14-43

22. ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ "ХОСПІС"  


43018, м.Луцьк

вул.Тімірязєва, 1 

Бачинський

Володимир Іванович      ф 6-72-54


23. ОБЛАСНЕ

ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНЕ ОБ’ЄДНАННЯ


43018, м.Луцьк

вул.Львівська, 50 

Загорулько

Василь Миколайович      6-09-00


24. ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР

43018, м.Луцьк

вул.Тімірязєва, 1

Андрусенко

Орест Петрович          факс 6-07-69


25. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5   

Матвійчук Іван Іванович 4-15-37


26. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ


43000, м.Луцьк

вул.Суворова, 5   

Форманчук

Людмила Євтихіївна       4-91-07


27. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР

ПО ПРОФІЛАКТИЦІ

І БОРОТЬБІ ЗІ СНІД      


43025, м.Луцьк

пр.Волі, 1а 

Макаренко Олена Іванівна        4-04-92


28. ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

43025, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Пришко

Валентина Степанівна    4-15-34


29. ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗО-ВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ

43000, м.Луцьк

вул.Короленко, 1  

Алєйніков

Володимир Михайлович    2-30-31


30. ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ


43010, м.Луцьк

пр.Волі,47  

Кременець

Валерій Іванович        4-22-71


31. ОБЛАСНЕ БЮРО МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ


43000, м.Луцьк

пр.Волі, 1а

Вдовенко

Григорій Семенович      2-42-39


32. ОБЛАСНЕ ПАТАЛОГО-АНАТОМІЧНЕ БЮРО


43005, м.Луцьк

пр.Грушевського, 21     

Костюк

Анатолій Степанович     3-01-49


33. ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ


43025, м.Луцьк

вул.Суворова, 5

Слюсар

Олександр Карпович      2-82-24


34. ЛУЦЬКА ЦРЛ    


45601, код –

с.Липини, вул.Теремнівська,100

Тарасенко Володимир

Михайлович         ф. (322)5-03-53,

т.5-37-75


35. РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45612, смт.Торчин,

вул.Незалежності,57

Коновал

Сергій Михайлович     ф. (322)9-12-35,

т. 9-13-47


36. НОВОВОЛИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ


45400, код – 244

м.Нововолинськ

пр.Перемоги, 7    

Мороз

Віктор Васильович ф.2-26-27

т.2-25-08


37. ВОЛОДИМИР-

ВОЛИНСЬКА ЦРЛ


44700, м.Володимир-Волинський

вул.Павлова, 20

Ємчик Ярослав

Федорович       ф. (242)2-81-22


38. УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

44731, м.Устилуг

вул.І.Франка, 1   

Цибах В'ячеслав

Трохимович  ф. (242) 9-33-60


39. ГОРОХІВСЬКА  ЦРЛ


45700, м.Горохів

вул.Паркова, 22   

Коба  Валерій

Володимирович    ф. (279) 2-12-40

40. БЕРЕСТЕЧКІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45765, м.Берестечко

вул.Незалежності,69     

Звонар Павло

Васильович        (279 ) 4-51-96


41. ІВАНИЧІВСЬКА ЦРЛ    


45300, смт. Іваничі

вул.Грушевського,34

Томашевська

Лідія Михайлівна      ф. (272) 2-11-58


42. КАМІНЬ-КАШИРСЬКА ЦРЛ      


44500, м.Камінь-Каширський

вул.Шевченка, 43  

Шпарик Роман  

Іванович               ф. (257) 2-34-12


43. КІВЕРЦІВСЬКА ЦРЛ    


45200, м.Ківерці

вул.Філатова, 6   

Слижук  Михайло

Васильович     ф. (265)2-16-64


44. ЦУМАНЬСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ


45233, смт.Цумань

вул.Філатова, 6   

Яківчик Світлана

Володимирівна        (265) 3-45-55


45. МІСЬКА ЛІКАРНЯ      


45263, смт.Олика

вул.Шевченка, 45  

Давидович

Тетяна Миколаївна     (265) 3-54-96


46. КОВЕЛЬСЬКЕ МІСЬКЕ РАЙОННЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ


45000,  м.Ковель

вул.О.Пчілки, 4   

Самчук Олег

Максимович          (252) 2-15-05


47. ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ


45000, м.Ковель

вул.Театральна, 16      

головний лікар

Кошелюк Василь Павлович 


48. ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР


45000, м.Ковель

вул.Грушевського,52

головний лікар

Глушко Наталія

Григорівна  (252) 2-50-16


49. СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА      


45000, м.Ковель,

вул.Незалежності,75     

Догойда

Володимир Іванович      2-11-96


50. ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

45000 м.Ковель,

вул.Вітовського, 22

Легеза  Микола

Тимофійович (252) 2-14-06


51. РАЙОННА ЛІКАРНЯ

45072  смт.Голоби,

вул. Незалежності, 1

Бейгер Валентина

Леонідівна  (252) 9-22-03,


52. ЛОКАЧИНСЬКА ЦРЛ

45500, смт.Локачі,

вул.І.Франка, 19

Царук Володимир

Іванович          ф. (274) 2-15-56


53. ЛЮБЕШІВСЬКА ЦРЛ


44200, смт.Любешів

вул.Незалежності, 3

Сидорук

Адам Тимофійович  (262) 2-12-50


54. МАНЕВИЦЬКА ЦРЛ      


44600, смт.Маневичі

вул.Незалежності, 1

Гетманчук Андрій

Феодосійович      ф. (276)2-12-00


55. РАЙОННА ЛІКАРНЯ


44661, код –276 смт.Колки

вул.Грушевського,36     

Янчик

Олександр Віталійович   ф. 3-24-37


56. ЛЮБОМЛЬСЬКА  ЦРЛ


44300, м.Любомль

вул.Незалежності,55

Борисюк

Віктор Сергійович         (277) 2-45-50


57. РАТНІВСЬКА ЦРЛ      


44100, смт.Ратно,

вул.Газіна, 64    

Сичук Володимир

Олексійович    ф.(266) 2-15-68


58. РАЙОННА ЛІКАРНЯ


44142, смт.Заболоття, вул.Стадіонна, 38   

Свіржевський Валерій

Георгійович         (266) 2-53-43


59. ДІЛЬНИЧА ЛІКАРНЯ


44810, код – 263

смт.Луків, вул.Ковельська, 40

Іщук

Володимир Васильович      2-31-60


60. РОЖИЩЕНСЬКА ЦРЛ

45100, код – 268

м.Рожище, вул.К.Шилакадзе, 19

Ковальовець

Володимир Савович ф. 2-12-48


61. СТАРОВИЖІВСЬКА ЦРЛ

44400, смт.Стара Вижівка,

вул. Шевченка, 5

Корець Лариса

Стахівна    ф. (246)2-16-36


62. ТУРІЙСЬКА ЦРЛ 

44800, смт.Турійськ,

вул.Лікарська, 22

Мельничук

Петро Мефодійович   ф.(263) 2-14-81

т.2-14-31


63. ШАЦЬКА ЦРЛ

44000, смт.Шацьк,

вул.Шковороди, 13

Жданов Анатолій

Григорович       ф. (255) 2-34-44


64. ВОЛИНСЬКА ФІЛІЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ЛЬВІВСЬКОГО ДМУ

Дорецький

Віктор Васильович             3-40-61


65. ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ


43016, м.Луцьк

вул.Л.Українки, 2 

Крижанівський

Зиновій Дмитрович 2-36-55


66. КІВЕРЦІВСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ    


45200, м.Ківерці,

вул.Київська, 4

Комшук Тетяна

Сергіївна         (265) 2-13-49


67. КОВЕЛЬСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ


45000, м.Ковель, вул.Незалежності,182

Шнирьова

Наталія Анатоліївна (252) 4-53-39


68. ОБЛАСНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ

43010, м.Луцьк

пр.Волі, 55 

Кацаман Валерій

Павлович           3-41-62


69. ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ


43016, м.Луцьк

вул.Кафедральна, 4

Жибак Ігор Іванович     77-43-83


70. ЛУЦЬКА МІСЬКА СЕС   

43000, м.Луцьк

вул.Пушкіна, 2    

Ульчак

Іван Миколайович  72-06-29


71. ВОЛОДИМИР-

ВОЛИНСЬКА РАЙ СЕС 


44700, м.Володимир-Волинський

вул.Устилузька,29 

Оніщук  Валерій

Миколайович (242) 2-13-05


73. ГОРОХІВСЬКА РАЙ СЕС

45700 м.Горохів,

вул.Паркова, 18   

Плічук Віталій

Григорович         (279)2-14-01


74. ІВАНИЧІВСЬКА РАЙ СЕС


45300, смт. Іваничі

вул.Гришевського,34

Голуб Оксана

Михайлівна  (272) 2-18-61


75. КАМІНЬ-

КАШИРСЬКА РАЙ СЕС


44500, м.К-Каширський, вул.Шевченка, 22   

Заїка Віктор

Петрович    (257) 2-31-82


76. КІВЕРЦІВСЬКА РАЙ СЕС


45200 м.Ківерці

вул.Жовтнева, 33

Логвінов  Анатолій

Євдокимович (265) 2-16-74


77. КОВЕЛЬСЬКА РАЙ СЕС  


45008, м.Ковель, вул.Незалежності,17а     

Хільчук Ростислав

Володимирович       (252) 2-20-05


78. ЛОКАЧИНСЬКА РАЙ СЕС


45500, смт.Локачі,

вул.Володимирська,38а

Лисенко Володимир

В'ячеславович       (274) 2-13-65


79. ЛУЦЬКА РАЙ СЕС


43008 м.Луцьк

вул.Підгаєцька, 13      

Бондарук

Володимир Іванович      5-13-67


80. ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙ СЕС


44200, смт.Любешів

вул.Червоноармійська, 35

Антонюк Микола

Володимирович      (262) 2-14-62


81. ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙ СЕС


44300,  м.Любомль, вул.Незалежності,33

Гуняга Микола

Петрович    ф.(277) 2-47-57


82. МАНЕВИЦЬКА РАЙ СЕС


44600, смт.Маневичі

вул.Незалежності, 3

Цвілюк  Ростислав

Андрійович    (276)2-14-77

83. НОВОВОЛИНСЬКА

МІСЬКА СЕС


45400,  м.Нововолинськ,

вул.Гагаріна, 10  

Мельник Василь

Олексійович       (244)2-37-50


84. РАТНІВСЬКА РАЙ СЕС


44100, смт. Ратно

Кузнєцова

Галина Сергіївна       (266)2-17-71


85. РОЖИЩЕНСЬКА РАЙ СЕС 


45100,  м.Рожище,

вул.1 Травня, 17  

Демидюк

Микола Тихонович  (268) 2-11-83


86. СТАРОВИЖІВСЬКА РАЙ СЕС


44400, смт.Стара Вижівка, вул.Привокзальна,18   

Дяченко Михайло

Іванович                  (246) 2-15-95


87. ТУРІЙСЬКА РАЙ СЕС


44800, смт.Турійськ

вул.Сагайдачного,7      

Капітула  Михайло

Олександрович        (263)2-12-73


Источник: http://mozdocs.kiev.ua/phones.php?section=3

Силтная тахикардия после еды это термоневроз

Силтная тахикардия после еды это термоневроз

Комментарии

Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Как освободить кишечник кошки от шерсти